09173007989

071-36272333

info@magfilter.net

درباره شرکت مهر آراد گستر

درباره شرکت مهر آراد گستر

شرکت مهر آراد گستر (MAG Filter) با هدف تولید انواع فیلترهای صنعتی و تامین مدیاهای فیلتری مورد نیاز صنعت در سال 1383 تاسیس گردید. این شرکت با تکیه بر دانش فنی کادر خود و همگام با دانش فیلتری روز دنیا توانسته است نیازهای فیلتری بسیاری از صنایع را مرتفع سازد.
مهر آراد گستر از بدو تاسیس عواملی همچون کیفیت برتر، قیمت مناسب، زمان تحویل به موقع و ارائه خدمات فنی پس از فروش را در راستای تامین منافع و جلب رضایتمندی مشتریان خود ملاک عمل قرار داده به نحوی که در سال 1387 و با همکاری شرکت‌های اروپایی پیشرو در این زمینه توانست از خط تولید تمام اتوماتیک کیسه فیلترهای غبارگیر به روش اتصال حرارتی (Thermo welled) بهره برداری نماید. سپس در راستای تکمیل چرخه نیازمندی‌های فیلتری، در سال 1388 اقدام بر راه‌اندازی و بهره برداری از خط تمام اتوماتیک تولید سبدهای کیسه فیلتر (Cage) نمود.


شرکت مهرآراد گستر با انگیزه تولید و تامین انواع نیازمندی‌های فیلتری صنایع کشور تولید فیلترهای هوا ، روغن و هیدرولیک، فیلترهای گاز، و تصفیه محلول و مایعات را نیز از سال 1389 در دستور کار خود قرار داده و این امر را به عنوان رسالتی عظیم تا رسیدن به کمال مطلوب ادامه خواهد داد.
این شرکت به منظور استمرار سطح کیفیت محصولات تولیدی و افزایش رضایتمندی مشتریان در سال 1390 موفق به پیاده سازی، اجرا و دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت ISO 9001: 2008 از شرکتTUV INTERCERT گردید و ادامه هرچه پربارتر این مسیر را نیز سرلوحه خود قرار داده است.